Rymanów Zdrój - Mama i Ja

Niegazowana woda źródlana odpowiednia dla przygotowania żywności dla niemowląt.

Już od pierwszych dni życia człowieka woda stanowi podstawowy składnik pokarmowy. W żywieniu niemowląt nie karmionych piersią, dobra jakościowo woda powinna stanowić bazę do przygotowywania mleka modyfikowanego początkowego i mleka następnego Po ukończeniu pół roku dieta dziecka powinna ulec rozszerzeniu – poza pokarmem naturalnym dziecko otrzymuje soki, zupy, papki, do przygotowania których potrzebna jest dobra jakościowo woda. W żywieniu niemowląt zalecana jest dobra jakościowo woda pitna lub naturalne wody mineralne i źródlane o niskim stopniu mineralizacji oraz niskosodowe.

Woda stosowana w żywieniu niemowląt i dzieci musi mieć odpowiednią jakość, czyli stały skład oraz charakteryzować się wysoką czystością mikrobiologiczną. Dodatkowo w zaleceniach żywieniowych dla kobiet w ciąży i karmiących piersią zwraca się uwagę na wartość odżywczą diety oraz na ilość i jakość spożywanych płynów. Odpowiednia ilość płynów to ok 2 litry dziennie. Pragnienie najlepiej gasić wodą mineralną lub źródlaną niskosodową..

Wspomniane zalecenia dla sporządzania posiłków dla niemowląt, jak i mam spełnia bez wątpienia niskosodowa, niegazowana woda źródlana Rymanów Zdrój.

Rymanów Zdrój – woda o doskonałych walorach smakowych i fizykochemicznych uzyskała pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, jako woda odpowiednia dla przygotowywania żywności dla niemowląt.

Nasze produktyCELESTYNKA - napoje smakowe

o smaku
pomarańczowym

o smaku
brzoskwiniowym

o smaku
wieloowocowym

o smaku
gruszkowym

o smaku
kiwi


oranżada czerwona

o smaku
cytrynowym

o smaku
grejpfrutowym

o smaku
lemoniada

o smaku
cola

o smaku
limonkowo - miętowym

o smaku
jabłkowo - miętowym

CELESTYNKA - wody stołowe

Woda stołowa
gazowana
średniozmineralizowana

Woda stołowa
lekko gazowana
średniozmineralizowana

Woda stołowa
niegazowana
średniozmineralizowana

RYMANÓW ZDRÓJ – wody źródlane


gazowana


lekko gazowana


niegazowana

RYMANÓW ZDRÓJ – Mama i Ja

Woda źródlana
Mama i Ja
niegazowana

RYMANÓW ZDRÓJ – woda aromatyzowana

o smaku
malinowym
lekko gazowana

o smaku
cytrynowym
lekko gazowana

o smaku
jabłkowym
lekko gazowana

o smaku
grejpfrutowym
lekko gazowana

Kosmetyki CELESTIN na bazie wód mineralnych z Rymanowa Zdroju

Proponujemy wszystkie kosmetyki z linii „Celestin” na bazie wód mineralnych z Rymanowa Zdroju oraz z dodatkiem mixu wyciągów ziołowych (z ziół polskich). Do produkcji naszych kosmetyków i całej proponowanej Państwu linii kosmetycznej „Celestin” używamy tzw: „zielonych surowców” poza tym wybrane surowce z kontrolowanych upraw Eco, kosmetyków nie konserwujemy Parabenami, nie używamy olejów mineralnych, które są pochodnymi ropy naftowej a tylko wysokiej jakości olejków roślinnych (makadamia, jojoba, avocado, słodkie migdały, Shea, oliwa z oliwek, olej winogronowy) Do kosmetyków dodajemy olejek arganowy – posiada on właściwości antyseptyczne i lecznicze. Pozyskiwany jest z Maroka, jedynego na świecie kraju w którym owocują drzewa arganowe.